Залози на Живо в Bet365: Петък – Неделя

Това е кратка ТВ футболна програма от Петък до Понеделник, включваща основно мачовете по Ринг ТВ, Диема и Диема 2, като са дадени линкове към другите програми на телевизии излъчващи мачове на живо. Също така са включени и всички мачове, на които ще може да се залага на живо този уикенд в Bet365.

Тв футболна програма – Ринг Тв, Диема, Диема 2

Петък
15:30 ПРЯКО: Футбол България “А” ПФГ: Черно море – Беласица – Ринг ТВ
Събота
13:00 ПРЯКО:Футбол Русия, Премиер лига: Спартак М – Динамо М – Ринг ТВ
14:45 Мидълзбро – Манчестър Юнайтед – Diema
17:00 Портсмут – Арсенал – Diema
17:00 Челси – Фулъм – Diema 2
19:30 ПРЯКО: Футбол България “А” ПФГ: Литекс – Локомотив Пд – Ринг ТВ
22:45 ПРЯКО: Футбол Португалия, Суперлига: Насионал – Бенфика – Ринг ТВ
21:00 Реал Мадрид – Барселона – ТВ 7

Неделя
12:30 ПРЯКО: Футбол България “А” ПФГ: Локомотив Сф – Локомотив Мз – Ринг ТВ
15:15 ПРЯКО: Футбол Англия, ЧШ: Рединг – Бирмингам – Ринг ТВ
15:30 Ливърпул – Нюкасъл Юнайтед – Diema
17:15 Футбол Холандия, Ередивизие: Твенте – АЗ Алкмаар – Ринг ТВ
18:00 Съндерланд – Евертън. Неделя – Diema 2
19:00 Студио Футбол / Левски – Сливен по Тв2/ – Ринг ТВ
19:30 Футбол Русия, Премиер лига: Криля Советов – ЦСКА – Ринг ТВ
22:15 ПРЯКО: Футбол Португалия, Суперлига: Маритимо – Порто – Ринг ТВ

Понеделник
22:00 Астън Вила – Хъл Сити – Diema 2

В Bet365 ще можете да гледате следните футболни мачове на живо:
Петък 01.05.2009
13:30 – Beijing Guoan – Шанхай Шенхуа
13:30 – Тянджън Теда – Шандонг Луненг
20:00 – Пяст Гливице – Висла Краков
Събота 02.05.2009
08:00 – Changchun Yatai – ShenZhen
09:30 – Guangzhou – Янгсу
09:30 – Кингдао Жонгенг – Shaanxi Zhongxin
12:00 – Спартак Москва – Динамо Москва
12:00 – ФК Токио – Омия Ардия
13:30 – Henan Jianye – Chengdu Blades
13:30 – Zhejiang Lucheng – Чонгкинг Лифан
16:00 – Легия Варшава – ЛКС Лодз
18:00 – Болоня – Реджина
20:30 – Интер Милано – Лацио
22:00 – Торонто ФК – Кълъмбъс Крю
Неделя – 03.05.2009
01:30 – ДиСи Юнайтед – Далас
03:30 – Колорадо Рапидс – Реал Солт Лейк
04:30 – Сан Хосе Ърткуейкс – Чивас
09:30 – Далиан Шийде – Changsha Ginde
11:00 – Криля Советов – ЦСКА Москва
15:00 – Катания – Милан
15:00 – Лех Познан – Рух Хожув
15:00 – Ювентус – Лече
20:30 – Дженоа – Сампдория
21:00 – Коринтианс – Сантос
21:00 – Ню Ингланд Революшън – Хюстън Динамо

Линкове:
Програма ТВ2
Програмата на Супер 7 за Събота – Супер 7 програма
Най-отгоре има Програма – ТВ7 Програма

Залози на живо във Bet365 | 01.05.2009 – 03.05.2009 |

Петък – 01.05.2009
Футбол | Чунам Драгонс – Гуенгнам | 12:00 – 14:00
Крикет – Somerset – Durham – Обя. П-во – 1ва див:00 | 12:00 – 19:00
Футбол | Хърватска до 18 – Италия до 18 | 12:00 – 14:00
Хандбал – Биазен-жени – Larvik НК Women | 12:30 – 14:00
Крикет – Kolkata Knight Riders – Mumbai Indians Д:00 | 12:30 – 16:00
Крикет – Пакистан – Австралия 4ти ЕДМ | 12:30 – 19:30
Тенис – Rajeev Ram/B Reynolds – Михаел Берер/Н:00 | 12:30 – 14:00
Конни надбягвания – Fairview (SA) Гонки в Петък | 12:35 – 17:00
Футбол | Даеджон Ситизен – Поханг Стийлърс | 13:00 – 15:00
Тенис – Хуан Мартин Дел Потро – Новак Джоко | 13:00 – 14:00
Баскетбол – Talk N Text – Ginebra | 13:30 – 15:00
Футбол | Beijing Guoan – Шанхай Шенхуа | 13:30 – 15:00
Футбол | Тянджън Теда – Шандонг Луненг | 13:30 – 15:00
Футбол | Гейланд Юнайтед – Сингапур Армд Форсес | 13:30 – 15:30
Тенис – Марион Бартоли – Елена Дементиева | 14:00 – 15:15
Тенис – Benedikt Dorsch – Бенямин Бекер | 14:00 – 15:30
Футбол | Бабелсберг 03 – Ханза Рощок 2 | 14:00 – 16:00
Хандбал – Fylingen Handball – Stord TIL | 14:15 – 15:45
Тенис – Миша Зверев – Роджер Федерер | 14:30 – 16:00
Футбол | Апоел Ом Ел Фаем и Hapoel Ashkelon | 14:30 – 16:30
Футбол | Макаби Ирони Бат Ям – Beitar Shimshon | 14:30 – 16:30
Конни надбягвания – Лингфийлд Гонки в Петък | 14:40 – 18:00
Колоездене – Eschborn-Frankfurt City Loop 2009 | 14:55 – 16:30
Футбол | Al Nasr Youth у Ал-Фатх юн. | 15:00 – 17:00
Ръгби Юниън – Лайънс и Крузейдърс | 15:00 – 17:00
Тенис – Светлана Кузнецова – Gisela Dulko | 15:15 – 16:30
Конни надбягвания – Мюселбърг Гонки в Петък | 15:20 – 18:00
Голф – Оупън de Espana | 15:30 – 18:30
Конни надбягвания – Саутуел Гонки в Петък | 15:30 – 18:00
Снукър – Шон Мърфи – Нийл Робертсън | 15:30 – 18:30
Тенис – Дуди Села – Prakash Amritraj | 15:30 – 17:00
Волейбол – Серия Al | 15:45 – 18:15
Хандбал – Сторхамзр – ВЕГ | 16:00 – 17:30
Тенис – Рафаел Надал – Фернандо Вердаско | 16:00 – 17:00
Хокей на лед – Австрия – Унгария | 16:15 – 18:45
Тенис – Анабел Медина Гарюс – Мелинда Чинк | 16:15 – 17:00
Крикет – Bangalore Royal Challengers – Kings XI Ри:00 | 16:30 – 20:30
Конни надбягвания – Пънчестаун Гонки в Петъ | 16:45 – 20:00
Конни надбягвания – Greyville (SA) Гонки в Петък | 16:45 – 21:15
Футбол | Бромапойкарна – Елфсборг | 17:00 – 19:00
Футбол | Калмар ФФ – Хакен | 17:00 – 19:00
Футбол | Трелеборгс w Иоргрите | 17:00 – 19:00
Волейбол – Мач за Купата на България В NT Sat – 17:00 – 19:00
Ръгби Юниън – Чийтас – Уоратас | 17:00 – 19:00
Футбол | Униреа Урзицени – Глория Бистрица | 17:00 – 19:00
Хандбал – Haslum НК – IL Runar | 17:45 – 19:15
Футбол | ГКС Белхатов – Polonia Bytom | 17:45 – 19:45
Баскетбол – Regal FC Barcelona – ЦСКА Москва | 18:00 – 20:00
Футбол | Аугсбург у Мюнхен I860 | 18:00 – 20:00
Футбол | Ханза Рощок – Кайзерспаутерн | 18:00 – 20:00
Футбол | Wehen – Оснабрюк | 18:00 – 20:00
Футбол | Аустрия Лустенау – Лустенау | 18:00 – 20:00
Футбол | Граткорн w FK Austria Vienna II | 18:00 – 20:00
Футбол | Льобен – SV Grodig | 18:00 – 20:00
Футбол | Ст Полтен – Вокалбрук | 18:00 – 20:00
Футбол | Dukla Praha – Тринек | 18:00 – 20:00
Волейбол – Icaro Palma – Murcia 2005 | 18:00 – 20:30
Тенис – Horacio Zeballos – Eduardo Едуардо Струвай | 18:00 – 19:30
Тенис – Мелена Jankovic – Флавия Пенета | 18:15 – 19:30
Конни надбягвания – Фонтуел Гонки в Петък LJ | 18:40 – 21:00
Конни надбягвания – Бангор Гонки в Петък | 18:55 – 21:00
Тенис – Динара Сафина – Агнежка Радванска Eurosport 2 – 19:30 – 20:45
Тенис – Алехандро Фала – Santiago Giraldo | 19:30 – 21:00
Футбол | An Хилзл – An Шабаб Eurosport 2 – 19:40 – 21:40
Футбол | Амиен – Тур | 20:00 – 22:00
Футбол | Булон – Аячо | 20:00 – 22:00
Футбол | Дижон – Клермон Фуут | 20:00 – 22:00
Футбол | Реймс – Троа | 20:00 – 22:00
Волейбол – Resovia Rzeszow – Skra Belchatow | 20:00 – 22:00
Хокей на лед – Финландия – Словакия | 20:00 – 22:30
Дания – TV2 Allstars – Следваща елиминация | 20:00 – 21:30
Футбол | Пяст Гливице – Висла Краков СЗ | 20:00 – 22:00
Футбол | Камбуур Лееуварден – ФК Айндховен | 20:00 – 22:00
Футбол | Ден Бош – Дордрехт | 20:00 – 22:00
Футбол | Го Ахед Игълс – Топ Ос | 20:00 – 22:00
Футбол | Хаарлем – Емен | 20:00 – 22:00
Футбол | Хелмонд Спорт – Цволе | 20:00 – 22:00
Футбол | Омниурлд – Телстар | 20:00 – 22:00
Футбол | Веендам – Екселсиор Ротердам | 20:00 – 22:00
Снукър – Марк Ален – Джон Хигинс | 20:00 – 23:00
Бейзбол – ФЛО Марлинс – ЧИК Къбс | 20:20 – 23:20
Футбол | Гингам – Страсбург | 20:30 – 22:30
Футбол | Мец у Ним | 20:30 – 22:30
Футбол | Монпелие – Анжер | 20:30 – 22:30
Футбол | Клуб Брюж и Локерен | 20:30 – 22:30
Волейбол – Unicaja Almeria – CAI Teruel | 20:30 – 23:00
Тенис – Хуан Монако – Фернандо Гонзалес | 20:30 – 22:00
Футбол | Аустрия Виена – Матерсбург | 20:30 – 22:30
Футбол | Бохум – Хановер 96 | 20:30 – 22:30
Ръгби Юниън – Нортхямптън – Сарасенс | 20:30 – 22:30
Футбол | Бохемиънс – Дъндалк | 20:45 – 22:45
Футбол | Виченца – Римини | 20:45 – 22:45
Футбол | Корк Сити w Слиго Роувърс | 20:45 – 22:45
Футбол | Дрогеда Юнайтед – Дери Сити | 20:45 – 22:45
Футбол | Галуей Юнайтед – Ст Патрикс | 20:45 – 22:45
Футбол | Торки – Хистън | 21:00 – 23:00
Баскетбол – Olympiakos Pireus – Панатинайкос | 21:00 – 23:00
Голф – Първенство Куейл Холоу | 21:00 – 00:00
Футбол | Шамрок Роувърс – Брей Уондърърс | 21:00 – 23:00
Тенис – Mariano Puerta – James Ward | 21:00 – 22:30
Футбол | Рио Аве – Брага | 21:30 – 23:30

Събота – 02.05.2009 – Залози на живо
Футзал – Tubarao – Jaragua | 00:20 – 02:00
Бейзбол – БАЛ Ориолс – ТОР Блу Джейс | 01:05 – 04:05
Бейзбол – КЛИ Индиънс – ДЕТ Тайгьрс | 01:05 – 04:05
Бейзбол – ЛА Енджълс – НИ Янкис | 01:05 – 04:05
Хокей на лед – АНА М Дъкс – ДЕТ Редуингс | 01:05 – 03:30
Баскетбол – АТЛ Хоукс – МАЯ Хийт | 01:05 – 03:30
Бейзбол – БОС Ред Сокс – ТБ Рейс | 01:35 – 04:35
Хокей на лед – КАР Харикейнс – БОС Бруинс | 01:35 – 04:00
Бейзбол – СД Падрес – ЛА Доджърс | 04:10 – 07:10
Бейзбол – ОКЛ Атлетикс – СИА Маринърс | 04:10 – 07:10
Бейзбол – КОЛ Рокис – СФ Джайънтс | 04:15 – 07:15
Ръгби Лийг – Голд Коуст Тайтънс – Саут Сидни Раб:00 | 04:45 – 06:45
Ръгби Лийг – Голд Коуст Тайтънс – Саут Сидни Раб:00 | 07:00 – 09:00
Футбол | Changchun Yatai – ShenZhen | 08:00 – 10:00
Ръгби Лийг – Кронула Шаркс – Сидни Руустърс | 09:30 – 11:30
Футбол | Кингдао Жонгенг – Shaanxi Zhongxin | 09:30 – 11:00
Футбол | Guangzhou Yiyao – Янгсу | 09:30 – 11:00
Футбол | ФК Сеул – Сеонгнам Чунма | 10:00 – 12:00
Снукър – Световно Първенство | 11:00 – 00:00
Австралийски правила – Порт Аделаида – Аделаида | 11:10 – 13:40
Австралийски правила – Бризбейн – Есендон | 11:10 – 13:40
Ръгби Лийг – Канбера Райдърс – Пенрит Пантърс | 11:30 – 13:30
Ръгби Лийг – Нюкасъл Найтс – Бризбейн Бронкос | 11:30 – 13:30
Ръгби Юниън – Редс – Брамбис | 11:40 – 13:30
Футбол | Първенство на България | 12:00 – 14:00
Футбол | Урава Ред Даймъндс – Нийгата Абирекс | 12:00 – 14:00
Футбол | Ависпа Фукуока – Консадоле Сапоро | 12:00 – 14:00
Футбол | Спартак Москва – Динамо Москва | 12:00 – 14:00
Футбол | ФК Токио – Омия Ардия | 12:00 – 14:00
Крикет – Deccan Chargers – Rajasthan Royals | 12:30 – 16:00
Голф – Оупън de Espana | 13:00 – 17:30
Ръгби Юниън – Bourgoin – Уорчестър | 13:30 – 15:30
Футбол | Абърдийн – Селтик | 13:30 – 15:30
Футбол | Zhejiang Lucheng – Чонгкинг Лифан | 13:30 – 15:00
Футбол | Мидълзбро – Ман Юн | – 13:45 – 15:45
Тенис – АТП Рим | 14:00 – 19:00
Тенис – УТА Щутгарт | 14:00 – 15:45
Футбол | дивизия 2 | 14:00 – 16:00
Футбол | Силекборг ИФ w Лингби | 14:00 – 16:00
Футбол | Арка Гдня – Slask Wroclaw | 14:45 – 16:45
Ръгби Юниън – Шаркс – Хайландърс | 15:00 – 17:00
Футбол | Арминия Билефелд – Щутгарт | 15:30 – 17:30
Футбол | Байерн Мюнхен – Борусия М’гладбах | 15:30 – 17:30
Футбол | Айнтрахт Франкфурт – Борусия Дортмунд | 15:30 – 17:30
Футбол | Карлсруе ч Котбус | 15:30 – 17:30
Футбол | Шалке – Байер Леверкузен | 15:30 – 17:30
Футбол | Волфсбург – Хофенхайм | 15:30 – 17:00
Футбол | Стоук – Уест Хям | 16:00 – 18:00
Футбол | Ман Сити – Блякбърн | 16:00 – 18:00
Футбол | Тотнъм – Уест Бром | 16:00 – 18:00
Футбол | Уигън – Болтън | 16:00 – 18:00
Футбол | Челси у Фулъм | – 16:00 – 18:00
Футбол | Портсмут – Арсенал | 16:00 – 18:00
Ръгби Лийг – Салфорд – Харлекуинс | 16:00 – 18:00
Футбол | Damallsvenskan | 16:00 – 18:00
Футбол | Алесунд – Молде | 16:00 – 18:00
Крикет – Chennai Super Kings – Delhi Daredevils | 16:00 – 20:00
Футбол | Легия Варшава – ЛКС Лодз | 16:00 – 18:00
Тенис – УТА Феш | 16:30 – 18:00
Тенис – Колумбия Чалънджър | 17:00 – 02:00
Футбол | Черноморец – ЦСКА В NT – 17:00 – 19:00
Футбол | Ягиелония Бялисток – Одра Водзислав | 17:00 – 19:00
Футбол | Веле – Брьондби | 17:00 – 19:00
Футбол | Болоня – Реджина | 18:00 – 20:00
Ръгби Лийг – Уокефийлд и Брадфорд | 18:00 – 20:00
Келтски спортове – Мач за първо място | 18:00 – 20:30
Тенис – УТА Щутгарт | 18:30 – 20:15
Футбол | Austria Erste Klasse | 18:30 – 20:30
Ръгби Юниън – Мюнстър – Ленстър | 18:30 – 20:30
Футбол | Литекс Ловеч – Локомотив Пд | 19:00 – 21:00
Бейзбол – ФЛО Марлинс – ЧИК Къбс | 19:00 – 22:00
Бейзбол – ЛА Енджълс – НИ Янкис | 19:00 – 22:00
Бейзбол – БАЛ Ориолс – ТОР Блу Джейс | 19:00 – 22:00
Футбол | Гурник Забже – Легия Гданск | 19:15 – 21:15
Футбол | АЕК Атина – Олимпиакос | 19:30 – 21:30
Футбол | Академика – Спортинг | 19:45 – 21:45
Ръгби Лийг – Уигън – Ст Хелънс | 20:00 – 22:00
Хокей на лед – Световно Първенство | 20:00 – 22:30
Хокей на лед – Световно Първенство | 20:00 – 22:30
Футбол | Дендер – Монс | 20:00 – 22:00
Футбол | Екселсиор Мускрон – Джерминал | 20:00 – 22:00
Футбол | Гент – Серкъл Брюж | 20:00 – 22:00
Футбол | Мехелен – Шарлероа | 20:00 – 22:00
Футбол | Вестерло – Розеларе | 20:00 – 22:00
Футбол | Зулте-Варегем – Стандард Лиеж | 20:00 – 22:00
Футбол | Генк – KV Kortrijk | 20:00 – 22:00
Футбол | A. F. С Tubize – Андерлехт | 20:00 – 22:00
Футбол | Реал Мадрид – Барселона | 20:00 – 22:00
Футбол | Интер Милано – Лацио | 20:30 – 22:00
Футбол | Марсилия – Тулуза | 21:00 – 23:00
Голф – Първенство Куейл Холоу | 21:00 – 23:00
Баскетбол – NBA мач | 21:30 – 00:30
Бейзбол – НИ Мете – ФИЛ Филис | 21:30 – 00:30
Бейзбол – ХЮ Астрос – АТЛ Брейвс | 21:30 – 00:30
Футбол | Торонто ФК – Кълъмбъс Крю | 22:00 – 00:00
Футбол | Виляреал – Севиля | 22:00 – 00:00
Футбол | Насионал – Бенфика | 22:00 – 00:00
Бокс/UFC – Тежка | 23:00 – 07:00
Бокс/UFC – Супер Бамтамвейт | 23:00 – 07:00
Бокс/UFC – Лека-средна категория | 23:00 – 07:00
Бокс/UFC – Light Welterweight | 23:00 – 07:00
Бокс/UFC – Лека Тежка | 23:00 – 07:00
Бокс/UFC – Перо | 23:00 – 07:00

Неделя – 03.05.2009 – Залози на живо
Бейзбол – MLB мач | 01:00 – 04:00
Бейзбол – MLB мач | 01:00 – 04:00
Бейзбол – MLB мач | 01:00 – 04:00
Наскар – The Russ Friedman 400 | 01:30 – 05:00
Футбол | ДиСи Юнайтед – Далас | 01:30 – 03:00
Баскетбол – NBA мач | 02:00 – 04:30
Бейзбол – MLB мач | 02:00 – 05:00
Футбол | Чикаго Файър – Seattle Sounders | 02:30 – 04:30
Бейзбол – MLB мач | 03:00 – 06:00
Футбол | Колорадо Рапидс и Реал Солт Лейк | 03:30 – 05:00
Ръгби Лийг – Купа ‘Тойота’ | 03:45 – 05:45
Бейзбол – MLB мач | 04:00 – 07:00
Футбол | Л.А. Галакси w НИ Ред Булс | 04:30 – 06:30
Футбол | Сан Хосе Ърткуейкс – Чивас САЩ | 04:30 – 06:00
Австралийски правила – Сидни – Ричмънд | 05:10 – 07:40
Ръгби Лийг – Ст Джордж/Илавара Драгонс и Ню Зий:00 | 06:00 – 08:00
Австралийски правила – Мелбърн – Гийлонг | 06:10 – 08:40
Австралийски правила – Уестърн Булдогс – Ст Килда | 08:40 – 11:30
Волейбол – Португалия-Суперлига | 09:15 – 11:30
Футбол | Далиан Шийде – Changsha Ginde | 09:30 – 11:00
Баскетбол – Филипините – Баскетбол | 09:50 – 11:00
Мотоциклети – 250 Moto <ЗР Eurosport 2 – 10:50 – 13:00
Футбол | Криля Советов – ЦСКА Москва | 11:00 – 13:00
Футбол | Примавера | 11:30 – 13:30
Футбол | Локомотив Сф – Локомотив Мз | 12:00 – 14:00
Футбол | Лига Аделанте | 12:00 – 14:00
Крикет – Kings XI Punjab – Kolkata Knight Riders | 12:00 – 16:00
Баскетбол – Филипините – Баскетбол | 12:30 – 14:00
Крикет – Пакистан – Австралия 4ти ЕДМ | 12:30 – 19:30
Мотоциклети – 250 Moto <ЗР | 13:30 – 15:00
Баскетбол – Полска Лига | 13:30 – 15:30
Ръгби Лийг – Хъдърсфийлд – Селтик Крузейдърс | 13:30 – 15:30
Голф – Оупън de Espana | 13:30 – 17:30
Футбол | Нордселанд – Мидтиланд | 14:00 – 16:00
Футбол | Фрайбург – ФСБ Франкфурт | 14:00 – 16:00
Футбол | Ален – Ст Паули | 14:00 – 16:00
Футбол | Алемания Аахен – Оберхаузен | 14:00 – 16:00
Футбол | Майнц – ТуС Кобленц | 14:00 – 16:00
Футбол | Нюрнберг и FC Ingolstadt | 14:00 – 16:00
Футбол | Нордселанд – Мидтиланд | 14:00 – 16:00
Баскетбол – лига – мач | 14:00 – 16:00
Футбол | Рединг и Бирмингам | 14:15 – 16:15
Футбол | Кристъл Палас – Шеф Юн | 14:15 – 16:15
Футбол | Ливърпул – Нюкасъл | – 14:30 – 16:30
Футбол | Твенте – A3 | 14:30 – 16:30
Футбол | Утрехт – Фейенорд | 14:30 – 16:30
Футбол | Полша – Екстракласа | 14:45 – 16:45
Футбол | SAS Лига | 15:00 – 17:00
Футбол | Удинезе – Аталанта | 15:00 – 17:00
Футбол | Палермо – Каляри | 15:00 – 17:00
Футбол | Рома – Киево | 15:00 – 17:00
Футбол | Сиена – Наполи | 15:00 – 17:00
Футбол | Фиорентина – Торино | 15:00 – 17:00
Футбол | Катания – Милан | 15:00 – 17:00
Футбол | Ювентус w Лече | 15:00 – 17:00
Футбол | 4 мача от Swedish Superettan | 15:00 – 17:00
Снукър – Световно Първенство 2009 – Финал | 15:00 – 00:00
Келтски спортове – Хърлинг – Уексфорд – Offaly | 15:00 – 17:00
Футбол | Лех Познан – Pyx Хожув | 15:00 – 17:00
Волейбол – Германска Бундеслига | 15:00 – 16:00
Футбол | Австрийска бундеслига | 15:30 – 17:30
Ръгби Лийг – Хъл ФК – Касълфорд | 15:45 – 17:45
Футбол | Сондериске – Хорсенс | 16:00 – 18:00
Тенис – WTA Турнир | 16:00 – 17:30
Ръгби Юниън – Кардиф Блус – Лестър | 16:00 – 18:00
Футбол | SAS Лига | 16:00 – 18:00
Тенис – ATP – Rome | 16:00 – 18:00
Футбол | Рейнджърс – Хартс | 16:00 – 18:30
Хокей на лед – Световно Първенство | 16:00 – 18:30
Спидуей – Полша-Екстралига 2009 | 16:00 – 19:00
Крикет – Мач от ИПЛ | 16:00 – 20:00
Футбол | Рандерс ФК – Есберг | 16:05 – 18:05
Тенис – Challenger Tour | 17:00 – 02:00
Футбол | Съндърланд – Евертън | – 17:00 – 19:00
Баскетбол – Евролига | 17:00 – 19:00
Хандбал – Лига 1 | 17:00 – 19:00
Футбол | Кьолн – Вердер Бремен | 17:00 – 19:00
Футбол | Хамбург – Херта Берлин | 17:00 – 19:00
Футбол | Д Коруня – Валядолид | 17:00 – 19:00
Футбол | Майорка – Хетафе | 17:00 – 19:00
Футбол | Осасуна – Рекреативо Хуелва | 17:00 – 19:00
Футбол | Расинг Сантандер – Алмерия | 17:00 – 19:00
Футбол | Спортинг Хихон – Атлетик Билбао | 17:00 – 19:00
Хокей на лед – Световно Първенство | 17:00 – 19:30
Келтски спортове – Хърлинг – Kilkenny – Типерари | 17:00 – 19:00
Футбол | ФК Копенхаген – Олборг | 17:30 – 19:30
Хандбал – Полша – Екстракласа | 17:30 – 19:30
Футбол | SAS Лига | 17:30 – 19:30
Волейбол – Италианска Лига – Жени | 17:30 – 19:30
Ръгби Лийг – Каталан Драгонс – Лийдс | 18:00 – 20:00
Футбол | Сандефиорд – Стромсгодсет | 18:00 – 20:00
Футбол | Стабек – Лин Осло | 18:00 – 20:00
Футбол | Тромсьо – Од Гренланд | 18:00 – 20:00
Футбол | Валеренга – Старт | 18:00 – 20:00
Футбол | Първенство на България | 18:30 – 20:30
Голф – Първенство Куейл Холоу | 19:00 – 21:00
Футбол | Еспаньол – Валенсия | 19:00 – 21:00
Футбол | Гимараеш – Навал | 19:00 – 21:00
Ръгби Лийг – Уорингтън – Хъл КР | 20:00 – 22:00
Футбол | Дженоа – Сампдория | 20:30 – 22:00
Футбол | Реал Бетис – Атлетико Мадрид | 21:00 – 23:00
Футбол | Маритимо – Порто | 21:15 – 23:15

Линк към  Bet365

Публикувано на 1 May, 2009, от Станислав Колев
Категория :
Харесва ти това, което четеш ? Можеш да се абонираш, чрез RSS или безплатен бюлетин по e-mail !

Коментирай първи за “Залози на Живо в Bet365: Петък – Неделя”




Свързани статии :
Предишна статия/прогноза : Следващата статия/прогноза : Денвър Нъгетс – Ню Орлиънс Хорнетс, двубой N5 Ман Сити – Блекбърн
Последни прогнози
  • bet365 с мобилни казино игри за българския пазар
  • Ювентус – Реал Мадрид | Шампионска Лига | Финал | Събота | 21:45
  • Арсенал – Челси | ФА Къп | Финал | Неделя | 19:30
  • Аякс – Манчестър Юнайтед | Лига Европа| Финал | Сряда | 21:45
  • Арсенал – Манчестър Юнайтед | Премиършип | Неделя | 18:00
  • Полезни ресурси Prognozi.com Актуални прогнози В момента няма актуални прогнози