Вердер – Дортмунд

Вердер Бремен - ДортмундВердер Бремен – Борусия Дортмунд

Бундеслига

18:30

Двата отбора отбелязаха сравнителен възход през началото на този сезон и е доста интересно да видим как ще се развие мачът помежду им.

Вердер успяха с добра игра да се доберът до 2-рото място, но то в никакъв случай не им е подсигурено – има 6 отбора зад тях дебнещи на едва 2 точки разстояние и всеки един от тях е напълно способен да ги измести. Хубаво е отново да видим Вердер като фактор в лигата (поне засега) тъй като последната година бе пагубна за тях. Отборът вече се отърси от загубата на Diegо и сега търси нови лидери в лицето на Ozil. Лоша новина е, че Pizarro все още е аут, но пък в последните мачове Marin, Ozil и Hunt водят доста оспешно офанзивата и без него. Дортмунд също се държат доста добре в лигата в момента и отдавна всъщност нямат загуба като гости (от първия кръг този сезон). Може и да имат затруднения на моменти в атака, но пък в повечето пъти успяват да се противопоставят на противниковите такива.

Не знам дали можем да говорим за някаква кой знае колко голяма разлика в класите на двата отбора точно в момента, но ми се струва, че освен домакинския превес, Вердер са и по-добра форма и може би малко по-класният отбора в случая. Коефициентите са напълно разбираеми предвид формата и на двата отбора, но така както ни ги задава букито, си мисля че тези за домакинска победа си заслужават.

Вероятни състави

Вердер – Wise – Fritz, Mertesacker, Naldo, Boenish – Niemeyer – Bargfrede, Borowski – Ozil – Hunt, Marin

Дортмунд – Weidenfeller – Owomoyela, Subotic, Felipe Santana, Dede – Hummels, Sahin – Blaszczykowski, Zidan, Valdes – Barrios

Прогноза

  • Вердер -1 АХ при коефициент 2.36 от Bet365 с 5/10 единици.

Публикувано на 8 ноември, 2009, от Николай Тодоров
Харесва ти това, което четеш ? Можеш да се абонираш, чрез RSS или безплатен бюлетин по e-mail !

Коментирай първи за “Вердер – Дортмунд”




Свързани статии :
  • Дортмунд – Леверкузен от януари 31, 2009
    Бундеслига Дортмунд - Леверкузен 16:30 Домакините бяха отстранени от купата след 2 - 1 с Вердер и се...
  • Дортмунд – Хановер от февруари 19, 2010
    Дормунд изпаднаха в моментна криза, но това е идеалният шанс за тях да успеят да запишат важна побед...
  • Байерн Мюнхен – Дортмунд от февруари 12, 2010
    Байерн се намират в изключителна форма от вече 2 месеца, вкарвайки много голове и имено това им доне...
  • Шалке – Дортмунд от февруари 25, 2010
    Най-голямото дерби за този кръг на Бундеслигата ще се състои в петък вечерта между отборите на Шалке...
  • Бундеслига – Последен Кръг от май 22, 2009
    Германия Бундеслига 23.05 16:30 Ето, че Бундеслига-та достигна до своя край, като остана само 1 кръг...
  • Леверкузен – Вердер от септември 19, 2009
    Байер Леверкузен - Вердер Бремен Бундеслига 18:30 Винаги е било интерсно да се наблюдава тази среща ...
  • Бундеслига 28.02 от февруари 28, 2009
    Германия Бундеслига Събота 28.02 16:30 Дортмунд - Хофенхайм Безспорно изключително интересен мач пор...
  • Байерн М – Вердер от август 14, 2009
    Байерн М - Вердер Бундеслига 16:30 Мое лично мнение е, че този мач ще бъде най-интересният от този к...
Предишна статия/прогноза : Следващата статия/прогноза : Манчестър Сити – Бърнли Ню Йорк Никс – Юта Джаз
Футболни програми Програма Англия 2009 Програма България 2009 Програма Германия 09/10 Програма Испания 09/10 Програма Италия 09/10 Програма Лига Европа 09/10 Програма Франция 09/10 Програма Шампионска лига 09/10 Програма световно 2010 Последни статии
  • Нюкасъл – Скънторп
  • Маями Хийт – Сан Антонио Спърс
  • Бостън Селтикс – Детройт Пистънс
  • Барселона – Валенсия
  • Манчестър Юнайтед – Фулъм
  • Актуални прогнози
  • Бордо - Олимпиакос