ТВ програма| Рефери| Залози на живо

Най-накрая приключиха коледно-новогодишните празници и футбола в Европа продължава в пълна сила. От големите първенства през уикенда ще се играят мачове от Висшата лига на Англия, Испания лига BBVA, Италия Серия А и Франция лига 1, единствено липсва Бундеслигата. Надолу можете да видите Футболната ТВ програма за 10/11.01.2009, Реферите, който ще водят мачовете от 21 кръг на Премиършип, както и мачовете на които ще може да се залага на живо в Bet365. При класиранията има подробни данни за коефициентите на предстоящите мачове.

Тв програма:
10.01.2009 – Събота
10:00 | ФУТБОЛ – Централ Коуст Маринърс v Куинсланд Роар – Bet365
14.45 ДИРЕКТНО – Мач от Английска висша лига – Астън Вила – Уест Бромич -Диема
17.00 Директно – Мач от Висша английска лига – Мидълзбро – Съндърланд – Диема 2
17.00 ДИРЕКТНО – Мач от Английска висша лига – Арсенал – Болтън – Диема
19.00 Футбол от Серия А – Дженоа – Торино, 18 кръг – директно – Спорт7
19:00 | ФУТБОЛ – Дженоа v Торино – Bet365
19.20 ПРЯКО: Футбол Англия, Чемпиъншип. Бърнли – Суонзи – Ринг ТВ
19.30 Директно – Мач от Висша английска лига – Стоук С – Ливърпул – Диема 2
21.00 Футбол от Примера Дивисион – Депортиво Ла Коруня – Севиля, 18 кръг – директно – Спорт7
21:30 | ФУТБОЛ – Интер Милано v Каляри – Bet365
22:45 ПРЯКО: Футбол Португалия, Суперлига: Спортинг Л – Маритимо – Ринг ТВ
23.00 Футбол от Примера Дивисион – Валенсия – Виляреал, 18 кръг – директно – Спорт7

11.01.2009 – Неделя
09:00 | ФУТБОЛ – Сидни v Wellington Phoenix – Bet365
11:00 | ФУТБОЛ – Пърт Глори v Мелбърн Виктори – Bet365
15.30 Директно – Мач от Висша английска лига – Уигън – Тотнъм – Диема 2
16.00 Футбол от Серия А – Наполи – Катания, 18 кръг – директно – Sport7
16:00 | ФУТБОЛ – Фиорентина v Лече – Bet365
16:00 | ФУТБОЛ – Ювентус v Сиена – Bet365
16:00 Ювентус – Сиена – Футбол | на живо – Тв7
18.00 ДИРЕКТНО – Мач от Английска висша лига – Манчестър Юнайтед – Челси – Диема
18.00 Футбол от Примера Дивисион – Майорка – Реал(Мадрид), 18 кръг – директно – Sport7
20.00 Футбол от Примера Дивисион – Еспаньол – Алмерия, 18 кръг – директно – Sport7
20:30 ПРЯКО: Футбол Португалия, Суперлига: Бенфика – Брага – Ринг ТВ
21:15 Рома – Милан – Футбол | на живо – Тв7
21:30 | ФУТБОЛ – Рома v Милан – Bet365
22.00 Футбол от Примера Дивисион – Осасуна – Барселона, 18 кръг – директно – Sport7

Рефери – подробна статистика на реферите в Англия можете да видите тук : Рефери Премиършип
Арсенал – Болтън – Крис Фой
Астън Вила – Уест Бромич – Майк Райли
Фулъм – Блекбърн – Роб Стайлс
Манчестър Юнайтед – Челси – Хауърд Уеб
Евертън – Хъл Сити – Мартин Аткинсън
Сток Сити – Ливърпул – Лий Мейсън
Портсмут – Манчестър Сити – Майк Дийн
Мидълзбро – Съндърланд – Фил Дауд
Нюкасъл – Уест Хям – Алън Уайли
Уигън – Тотнъм – Андре Маринър

Залози на Живо - Подробна статистика на отделните отбори можете да намерите тук: Футболни статистики
10.01.2009 Залози на живо в Bet365
Тенис – WTA Турнир | 00:00 – 08:00
Голф – Mercedes-Benz Championship | 01:00 – 08:30
Крикет – Нова Зеландия с/у Западни Индий – 4ти ЕДМ | 01:00 – 10:00
Тенис – Елена Дементиева – Elena Vesnina | На живо по bet365 – 02:00 – 03:00
Баскетбол – Райдър – Сиена | 02:00 – 04:00
Хокей на лед – КЛЕ Блуджакетс – ВАШ Капитал; | 02:05 – 04:30
Баскетбол – MEM Гризлис – ТОР Раптърс | 02:05 – 04:30
Баскетбол – АТЛ Хоукс – ОРЛ Меджик | 02:05 – 04:30
Баскетбол – ША Бобкатс – ФИЛ 76 | 02:05 – 04:30
Тенис – Brisbane International – Пол-Анри Мати | На живо по bet365 – 02:30 – 04:00
Хокей на лед – НИ Рейнджърс – БЪФ Сейбърс | 02:30 – 05:00
Футбол – Атлас – Америка (Мекс) | 03:00 – 05:00
Баскетбол – БОС Селтикс – КЛЕ Кавзлиърс | 03:00 – 05:45
Баскетбол – Уиск Грийн Бей – Уиск Милуоки | 04:00 – 06:00
Хокей на лед – СХ Шаркс – ЕДМ Ойлърс | 04:30 – 07:00
Хокей на лед – СТЛ Блус – ВАН Канъкс | 05:00 – 07:30
Баскетбол – МАЯ Хийт – САК Кингс | 05:00 – 07:30
Хокей на лед – ТБ Лзйтинг – АНА М Дъкс | 05:00 – 07:30
Баскетбол – ИНД Пейсърс – ЛА Лейкърс | 05:30 – 08:00
Баскетбол – ДАЛ Маверикс – ФИН Сънс | 05:30 – 08:00
Футбол – Тигрес – Чивас | 05:30 – 07:30
Баскетбол – Санта Клара – Ст Мерис КА | 06:00 – 08:00
Голф – Роял Трофи | 07:00 – 12:30
Баскетбол – Даегу Орионс с/у Инчеон Блек Сламърс | 08:00 – 10:00
Баскетбол – Чангуон Сейкърс с/у Сеул Тъндърс | 08:00 – 10:00
Волейбол – KOVO | 08:00 – 10:00
Футбол – Централ Коуст Маринърс – Куинсланд | На живо по bet365 – 10:00 – 12:00
Волейбол – KOVO – Жени | 10:00 – 12:00
Ски алпийски дисциплини – Жени | 10:15 – 11:15
Голф – Joburg Оупън | 12:30 – 16:30
Ски алпийски дисциплини – Жени | 13:15 – 14:15
Тенис – Chennai Open | 13:30 – 19:00
Ски алпийски дисциплини – Мъже | 14:15 – 15:00
Футбол – Астън Вила – Уест Бром | | 14:45 – 16:45
Ски скокове – Световна Купа по Ски | 15:00 – 17:00
Тенис – Chennai Open | 15:30 – 17:30
Хандбал – EHF Шампионска лига | 15:30 – 17:00
Ръгби Юниън – Castres с/у Biarritz | 15:30 – 17:30
Баскетбол – Triumph Lyubertsy – Уникс Казан | 16:00 – 17:45
Ръгби Юниън – Бат с/у London Wasps | 16:30 – 18:30
Хандбал – Международен мач | 16:30 – 18:10
Дартс – BDO Световно Първенство 2009 | 16:30 – 18:30
Баскетбол – Словакия – Лига | 16:40 – 18:40
Футбол – Пантракикос – Панатинайкос | 16:45 – 18:45
Футбол – Панионис – Panseriakos | 16:45 – 18:45
Хокей на лед – Бринас ИФ с/у Скелефтеа | 17:00 – 19:30
Хокей на лед – ХВ 71 с/у Фарестад | 17:00 – 19:30
Хокей на лед – Линкьопингс с/у Рогле | 17:00 – 19:30
Хокей на лед – Содертале с/у МОДО Хокей | 17:00 – 19:30
Хокей на лед – Тимра с/у Djurgardens IF | 17:00 – 19:30
Футбол – Портсмут – Ман Сити | 17:00 – 19:00
Футбол – Арсенал – Болтън | | 17:00 – 19:00
Футбол – Евертън у Хъл | Eurosport 2 – 17:00 – 19:00
Футбол – Фулъм – Блякбърн | 17:00 – 19:00
Футбол – Мидълзбро – Съндърланд | 17:00 – 19:00
Футбол – Фулъм – Блякбърн | 17:00 – 19:00
Футбол – Мидълзбро – Съндърлзнд | 17:00 – 19:00
Футбол – Приятелски мач | 17:00 – 19:00
Баскетбол – Адриатическа лига | 17:00 – 19:00
Баскетбол – лига – мач | 17:00 – 19:00
Футбол – Нюкасъл – Уест Хям | 17:00 – 19:00
Хандбал – Международен мач | 17:15 – 19:15
Ръгби Юниън – Монпелие с/у Клермон | 17:30 – 19:30
Тенис – Катар Оуггьн – Финал | 17:30- 19:30
Волейбол – Българска Лига | BNT – 17:30 – 20:00
Футбол – Купа на Залива | 18:00 – 20:00
Футбол – Купа на Залива | 18:00 – 20:00
Биатлон – Световно Първенство IBU | 18:15 – 19:45
Дартс – BDO Световно Първенство 2009 | 18:30 – 20:30
Футбол – Дженоа – Торино | На живо по bet365 – 19:00 – 21:30
Футбол – Олимпиакос – Ксанти | 19:00 – 21:00
Баскетбол – Луисвил – Вилянова | 19:00 – 21:00
Футбол – Бърнли – Суонзи | 19:30 – 21:30
Футбол – мач | 19:30 – 21:30
Ръгби Юниън – Нортхямптън с/у Leicester | 19:30 – 21:30
Футбол – Стоук – Ливърпул | 19:30 – 21:30
Хокей на лед – АТЛ Трзшърс – ФЛО Пантърс | 20:00 – 22:30
Хокей на лед – КАР Харикейнс – БОС Бруинс | 20:00 – 22:30
Футбол – Гимараеш – Амадора | 20:30 – 22:30
Баскетбол – Дюк – Флорида Ст | 21:00 – 23:00
Баскетбол – Адриатическа лига | 21:00 – 23:00
Футбол – Д Коруня – Севиля | 21:00 – 23:00
Баскетбол – Мисури – Небраска | 21:00 – 23:00
Баскетбол – Реал Мадрид с/у Фуенлабрада | На живо по bet365 – 21:00 – 23:30

11.01.2009 Залози на живо в Bet365
Голф – Mercedes-Benz Championship | 01:00 – 05:30
Баскетбол – NCAAB игра | 02:00 – 04:00
Баскетбол – NBA мач | 02:05 – 04:30
Хокей на лед – NHL мач | 02:05 – 04:30
Хокей на лед – NHL мач | 02:05 – 04:30
Хокей на лед – NHL мач | 02:05 – 04:30
Хокей на лед – NHL мач | 02:05 – 04:30
Баскетбол – NBA мач | 03:00 – 05:30
Американски футбол – NFL плейоф мач | 03:00 – 06:30
Баскетбол – NBA мач | 03:30 – 06:00
Баскетбол – NBA мач | 04:00 – 06:00
Баскетбол – NBA мач | 04:00 – 06:00
Хокей на лед – NHL мач | 05:00 – 07:30
Баскетбол – NBA мач | 05:00 – 07:45
Хокей на лед – NHL мач | 05:30 – 08:00
Баскетбол – NCAAB игра | 06:00 – 08:00
Волейбол – KOVO | 07:00 – 09:00
Голф – Роял Трофи | 07:00 – 12:30
Баскетбол – Korean KBL | 08:00 – 10:00
Баскетбол – Korean KBL | 08:00 – 10:00
Баскетбол – Korean KBL | 08:00 – 10:00
Бадминтон – Мач | 08:00 – 13:00
Футбол – Сидни – Wellington Phoenix | На живо по bet365 – 09:00 – 11:00
Бзскетбол – Корея – WKBL | 10:00 – 12:00
Крикет – Австралия с/у ЮАР – Двздесет20 | 10:30 – 14:00
Ски алпийски дисциплини – Жени | 10:30 – 11:15
Футбол – Пърт Глори – Мелбърн Виктори | На живо по bet365 – 11:00 – 13:00
Ски алпийски дисциплини – МъжеBNT- 11:15 – 12:15
Футбол – Фубол нз ззкрито | 12:00 – 17:30
Ски алпийски дисциплини – Жени | 12:30 – 13:30
Голф – Joburg Оупън | 12:30 – 16:30
Бзскетбол – Лигз 1 | 13:00 – 15:00
Футбол – мач | 13:00 – 15:00
Снукър – Мзстърсз 2009 | 13:00 – 01:00
Футбол – Португзлия – Лигз Витзлис | 13:10 – 15:10
Ски алпийски дисциплини – Жени | 13:15 – 14:10
Бзскетбол – АСВ Мзч | 13:30 – 15:30
Бзскетбол – АСВ Мзч | На живо по bet365 – 13:30 – 15:00
Тенис – Чензй Оупън – Финал | 13:30 – 17:00
Бизтлон – Жени | 14:00- 14:45
Водна Топкз – Мзч | 14:00 – 15:15
Футбол – Хибърниън – Хзртс | 14:15 – 16:15
Ски злпийски дисциплини – Мъже | 14:45 – 15:00
Ски скокове – Световнз Купз по Ски | 15:00 – 17:00
Хокей нз лед – DEL Game | 15:15 – 18:00
Футбол – Уигън – ТотнъмDiems- – 15:30 – 17:30
Футбол – Болоня – Киеео | 16:00 – 18:00
Футбол – Нзполи – Кзтзния | 16:00 – 18:00
Футбол – Палермо – Атзлзнтз | 16:00 – 18:00
Футбол – Реджинз – Лзиио | 16:00 – 18:00
Футбол – Фиорентинз – Лече | На живо по bet365 – 16:00 – 18:00
Футбол – Реджина – Лаиио | 16:00 – 18:00
Футбол – Фиорентина – Лече | На живо по bet365 – 16:00 – 18:00
Футбол – Ювентус – Сиена | На живо по bet365 – 16:00 – 18:00
Хандбал – Tournament | 16:30 – 18:30
Комбинирани северни дисциплини – Световна Купа | 16:45 – 17:00
Bandy – Швеиия Елитсерия | 16:45 – 18:45
Футбол – суперлига | 16:45 – 18:45
Биатлон – Световно Първенство IBU | 17:00 – 17:45
Баскетбол – Адриатическа лига | 17:00 – 19:00
Хандбал – Международнен приятелски мзч | 17:00 – 18:30
Хандбал – Шампионска лига | 17:15 – 18:45
Волейбол – Национално Първенство | 17:30 – 20:00
Футбол – Ман Юн – Челси| 18:00 – 20:00
Хандбал – Шампионска лига | 18 00 – 20:00
Футбол – Купа на Залива | 18 00 – 20:00
Футбол – Купа на Залива | 18 00 – 20:00
Футбол – Атлетико Мадрид – Атлетик Билбао | 18 00 – 20:00
Футбол – Майорка – Реал Мадрид | 18 00 – 20:00
Футбол – Нумансия – Хетафе | 18 00 – 20:00
Футбол – Расинг Сантандер – Рекреативо Хуелва | 18 00 – 20:00
Футбол – Реал Бетис – Малзга | 18 00 – 20:00
Футбол – Спортинг Хихон – Валядолид | 18 00 – 20:00
Футбол – мач | 18 00 – 20:00
Хокей на лед – Мач | 18 15 – 21:00
Баскетбол – лига | 18 45 – 19:50
Футбол – АЕК Атина – ПАОК Солун | 19 00 – 21:00
Футбол – Арис Солун – Ерготелис | 19 00 – 21:00
Волейбол – Серия А1 | 19 30 – 21:30
Баскетбол – NBA мач | 19 30 – 22:15

Приятно гледане и успешно залагане !

Публикувано на 9 януари, 2009, от Станислав Колев
Категория :
Харесва ти това, което четеш ? Можеш да се абонираш, чрез RSS или безплатен бюлетин по e-mail !

Коментирай първи за “ТВ програма| Рефери| Залози на живо”




Свързани статии :
Предишна статия/прогноза : Следващата статия/прогноза : Кливлънд Кавалиърс – Шарлът Бобкетс Футболни прогнози, Събота, 10.01
Последни прогнози
  • Германия – Аржентина | СП 2014 | Финал | Неделя | 22:00
  • Бразилия – Холандия | СП 2014 | Мач за 3то място | Събота | 23:00
  • Бразилия – Германия | Световно 2014 | 1/2 финал | Вторник | 23:00
  • Холандия – Коста Рика | СП 2014 | 1/4 Финал | Събота | 23:00
  • Аржентина – Белгия | Световно 2014| 1/4 финал | Събота | 19:00
  • Полезни ресурси Prognozi.com Актуални прогнози В момента няма актуални прогнозиПрогнозирай !