Футболна ТВ програма – 08.11/09.11

Събота 08.11.2008
14:00 Сливен – Локомотив (Сф) – ТВ2
14:35 Футбол: ЦСКА – Черно море – БНТ 1
14:45 Мач от Премиършип – Арсенал – Манчестър Юнайтед /ДИРЕКТНО/ – Диема
17:00 Мач от Премиършип – Уест Хям – Евертън /ДИРЕКТНО/ – Диема 2
19:15 ПРЯКО: Футбол Англия, Чемпиъншип: Саутхемптън – Бристол Сити – Ринг ТВ
19:30 Мач от Премиършип – Ливърпул – Уест Бромич Албиън /ДИРЕКТНО/ – Диема 2
21:30 Футбол Италия Серия А – Болоня – Рома | на живо – ТВ7
21:45 Футбол Холандия, Ередивизие: НЕК – ПСВ Айндховен – Ринг ТВ

Неделя 09.11.2008
14:00 Спартак (Вн) – Левски – ТВ2
15:00 ПРЯКО: Футбол Русия, Премиер лига: Спартак М – Локомотив М – Ринг ТВ
15:30 Мач от Премиършип- Блекбърн – Челси /ДИРЕКТНО/ – Диема 2
16:00 Футбол Италия Серия А – Интер – Удинезе | на живо – ТВ7
17:00 Мач от Премиършип  – Манчестър Сити – Тотнъм /ДИРЕКТНО/ – Диема
18:00 Мач от Премиършип- Фулъм – Нюкасъл /ДИРЕКТНО/ – Диема 2
19:30 ПРЯКО: Волейбол Италия, Серия А1: Лубе Банка Мачерата – Кунео – Ринг ТВ
21:30 Футбол Италия Серия А – Лече – Милан | на живо – ТВ7
21:30 Футбол Холандия, Ередивизие: Фейенорд – Утрехт – Ринг ТВ

В Bet365 можете да гледате следните мачове на живо :
07.11.2008
11:00 ФУТБОЛ : Сидни v Wellington Phoenix
21:30 ФУТБОЛ : Серкъл Брюж v Зулте-Варегем

08.11.2008
07:00 ФУТБОЛ : Гамба Осака v ФК Токио
09:00 ФУТБОЛ : Централ Коуст Маринърс v Аделаида Юнайтед
09:30 ФУТБОЛ : ShenZhen v Henan Jianye
09:35 ФУТБОЛ : Chengdu Blades v Шандонг Луненг
10:00 ФУТБОЛ : Тянджън Теда v Shaanxi Zhongxin
11:00 ФУТБОЛ : Куинсланд Роар v Мелбърн Виктори
13:45 ФУТБОЛ : ShenHua v Beijing Guoan
19:00 ФУТБОЛ : Торино v Палермо
21:00 БАСКЕТБОЛ : Жувентуд v Реал Мадрид
21:30 ФУТБОЛ : Болоня v Рома
22:30 ФУТБОЛ : Португеза v Сао Пауло

09.11.2008
01:30 ФУТБОЛ : Кълъмбъс Крю v Канзас Сити Уизардс
04:30 ФУТБОЛ : Реал Солт Лейк v Чивас САЩ
08:00 ТЕНИС : Шанхай Мастърс
09:35 ФУТБОЛ : Кингдао Жонгенг v Guangzhou Yiyao
10:00 ФУТБОЛ : Пърт Глори v Нюкасъл Джетс
13:30 БАСКЕТБОЛ : Regal FC Barcelona v Естудиантес
15:00 ФУТБОЛ : Спартак Москва v Локомотив Москва
16:00 ФУТБОЛ : Интер Милано v Удинезе
16:00 ФУТБОЛ : Лацио v Сиена
21:00 ФУТБОЛ : Палмейрас v Гремио
21:00 ФУТБОЛ : Хюстън Динамо v НЙ Ред Булс
21:30 ФУТБОЛ : Лече v Милан

10.11.2008
08:00 ТЕНИС : Шанхай Мастърс
18:00 ФУТБОЛ : ФК Москва v ЦСКА Москва

Публикувано на 7 November, 2008, от Станислав Колев
Категория :
Харесва ти това, което четеш ? Можеш да се абонираш, чрез RSS или безплатен бюлетин по e-mail !

Коментирай първи за “Футболна ТВ програма – 08.11/09.11”




Свързани статии :
Предишна статия/прогноза : Следващата статия/прогноза : Купа на УЕФА – 06.11.2008 Арсенал – Манчестър Юнайтед
Последни прогнози
  • Шалке – Байерн Мюнхен | Бундеслига | Вторник | 21:30
  • Челси – Арсенал | Премиършип | Неделя | 15:30
  • Хъдърсфийлд – Лестър | Примиършип | Събота | 17:00
  • Тотнъм – Борусия Дортмунд | Шампионска Лига | Сряда | 21:45
  • Барселона – Ювентус | Шампионска Лига | Вторник | 21:45
  • Полезни ресурси Prognozi.com Актуални прогнози В момента няма актуални прогнози