Програма Лига Европа

Лига Европа - Програма

След като бе изтеглен жребият за лига Европа вече е ясна и програма за груповата фаза на Лига Европа. В тази статия ще намерите пълната програма на Лига Европа, последните резултати от груповата фаза, както и класирането в различните групи.Двата български отбора – ЦСКА и Левски са съответни в групи E(Рома, Базел и Фулъм) и G(Виляреал, Лацио и Залцбург)

Програмата по дати :

Групите в Лига Европа :

Група A М Т Група B М Т
Аякс 5 11 Валенсия 5 9
Андерлехт 5 8 Лил 5 7
Динамо Загреб 5 6 Дженоа 5 7
Тимишоара 5 2 Славия Прага 5 3
Група C М Т Група D М Т
Хамбург 5 10 Спортинг 5 11
Апоел Тел Авив 5 9 Херта 5 7
Селтик 5 5 Хееревеен 5 5
Рапид Виена 5 4 Вентспилс 5 3
Група E М Т Група F М Т
Рома 5 10 Галатасарай 5 13
Базел 5 9 Панатинайкос 5 9
Фулъм 5 8 Динамо Букурещ 5 6
ЦСКА 5 1 Щурм Грац 5 1
Група G М Т Група H М Т
Залцбург 5 15 Фенербахче 5 12
Виляреал 5 9 Твенте 5 7
Лацио 5 6 Шериф 5 5
Левски 5 0 Стяуа 5 3
Група I М Т Група J М Т
Бенфика 5 12 Шахтьор Донецк 5 13
Евертън 5 9 Клуб Брюж 5 8
БАТЕ 5 4 Тулуза 5 7
АЕК Атика 5 4 Партизан Белград 5 0
Група K М Т Група L М Т
ПСВ 5 11 Вердер 5 13
ФК Копенхаген 5 7 Атл. Билбао 5 10
Спарта Прага 5 7 Национал 5 2
Клуж 5 3 Австрия Виена 5 2

2009-09-17 – Нагоре ↑
Аякс 0-0 Тимишоара
Динамо Загреб 0-2 Андерлехт
Лил 1-1 Валенсия
Дженoa 2-0 Славия Прага
Апоел Тел Авив 2-1 Селтик
Рапид Виена 3-0 Хамбургер
Херта Берлин 1-1 Вентспилс
Хееренвеен 2-3 Спортинг Лисабон
ЦСКА 1-1 Фулъм
Базел 2-0 Рома
Панатинайкос 1-3 Галатасарай
Щурм Грац 0-1 Динамо Букурещ
Лацио 1-2 Залцбург
Виляреал 1-0 Левски
Стяуа Букурещ 0-0 Шериф
Бенфика 2-0 БАТЕ Борисов
Евертън 4-0 АЕК Атина
Клуб Брюж 1-4 Шахтьор Донецк
Партизан 2-3 Тулуза
Спарта Прага 2-2 ПСВ Айндховен
Клуж 2-0 ФК Копенхаген
Атлетик Билбао 3-0 Австрия Виена
Насионал 2-3 Вердер
Фенербахче 1-2 Твенте
2009-10-01 – Нагоре ↑
Андерлехт 1-1 Аякс
Тимишоара 0-3 Динамо Загреб
Славия Прага 1-5 Лил
Валенсия 3-2 Дженуа
Хамбургер 4-2 Апоел Тел Авив
Селтик 1-1 СК Рапид Виена
Спортинг Лисабон 1-0 Херта Берлин
Вентспилс 0-0 СК Хееренвеен
Рома 2-0 ЦСКА
Фулъм 1-0 ФК Базел 1893
Динамо Букурещ 0-1 Панатинайкос
Галатасарай 1-1 СК Щурм Грац
Левски 0-4 СС Лацио
Залцбург 2-0 Валенсия
Твенте 0-0 Стяуа Букурещ
Шериф 0-1 Фенербахче
АЕК Атина 1-0 Бенфика
БАТЕ Борисов 1-2 Евертън ФК
Тулуза 2-2 Клуб Брюж
Шахтьор Донецк 4-1 Партизан
Копенхаген 1-0 Спарта Прага
ПСВ Айндховен 1-0 Клуж
Вердер Бремен 3-1 Атлетик Билбао
Австрия Виена 1-1 Насионал
2009-10-22 – Нагоре ↑
Тимишоара 0-0 Андерлехт
Аякс 2-1 Динамо Загреб
Валенсия 1-1 СК Славия Прага
Лил 3-0 Дженуа
Селтик 0-1 Хамбургер
Апоел Тел Авив 5-1 СК Рапид Виена
Вентспилс 1-2 Спортинг Лисабон
Херта Берлин 0-1 СК Хееренвеен
Фулъм 1-1 Рома
ЦСКА 0-2 Базел
Галатасарай 4-1 Динамо Букурещ
Панатинайкос 1-0 Щурм Грац
Залцбург 1-0 Левски
Лацио 2-1 Виляреал
Шериф 2-0 Твенте
Стяуа Букурещ 0-1 Фенербахче
БАТЕ Борисов 2-1 АЕК Атина ФК
Бенфика 5-0 ФК Евертън
Шахтьор Донецк 4-0 ФК Тулуза
Клуб Брюж 2-0 Партизан
ПСВ Айндховен 1-0 ФК Копенхаген
Спарта Прага 2-0 Клуж
Австрия Виена 2-2 Вердер
Атлетик Билбао 2-1 Насионал
2009-11-05 – Нагоре ↑
Андерлехт 3-1 ФК Тимишоара
Динамо Загреб 0-2 Аякс
Славия Прага 2-2 Валенсия
Дженуа 3-2 Лил
Хамбургер 0-0 Селтик
Рапид Виена 0-3 Апоел Тел Авив
Спортинг Лисабон 1-1 ФК Вентспилс
Хееренвеен 2-3 Херта Берлин
Рома 2-1 Фулъм ФК
Базел 3-1 ЦСКА
Динамо Букурещ 0-3 Галатасарай АС
Щурм Грац 0-1 Панатинайкос
Левски 0-1 ФК Залцбург
Виляреал 4-1 Лацио
Твенте 2-1 Шериф
Фенербахче 3-1 Стяуа Букурещ
АЕК Атина 2-2 БАТЕ Борисов
Евертън 2-0 Бенфика
Тулуза 0-2 Шахтьор Донецк
Партизан 2-4 Клуб Брюж
Копенхаген 1-1 ПСВ Айндховен
Клуж 2-3 АС Спарта Прага
Вердер 2-0 Австрия Виена
Насионал 1-1 Атлетик Билбао
2009-12-02 – Нагоре ↑
Тимишоара 1-2 Аякс
Андерлехт 0-1 Динамо Загреб
Валенсия 3-1 Лил
Славия Прага 0-0 Генуа CFC
Селтик 2-0 Апоел Тел Авив
Хамбургер 2-0 СК Рапид Виена
Залцбург 2-1 Лацио
Левски 0-2 Виляреал
Шериф 1-1 Стяуа Букурещ
Твенте 0-1 Фенербахче
БАТЕ Борисов 1-2 Бенфика
АЕК Атина 0-1 ФК Евертън
2009-12-03 – Нагоре ↑
Шахтьор Донецк 0-0 Клуб Брюж
Тулуза 1-0 Партизан
ПСВ Айндховен 1-0 Спарта Прага
Копенхаген 2-0 Клуж
Австрия Виена 0-3 Атлетик Билбао
Вердер Бремен 4-1 Насионал
Вентспилс 0-1 Херта Берлин
Спортинг Лисабон 1-1 Хееренвеен
Фулъм 1-0 ЦСКА
Рома 2-1 Базел
Галатасарай 1-0 Панатинайкос
ФК Динамо Букурещ 1948 2-1 Щурм Грац
2009-12-16 – Нагоре ↑
Партизан Шахтьор Донецк
Спарта Прага Копенхаген
Клуж ПСВ Айндховен
Атлетик Билбао Вердер
Насионал Австрия Виена
Клуб Брюж Тулуза
Херта Берлин Спортинг Лисабон
Хееренвеен Вентспилс
ЦСКА Рома
Базел Фулъм
Панатинайкос Динамо Букурещ
Щурм Грац Галатасарай
2009-12-17 – Нагоре ↑
Лацио Левски
Виляреал Залцбург
Стяуа Букурещ Твенте
Фенербахче Шериф
Евертън БАТЕ Борисов
Аякс Андерлехт
Динамо Загреб Тимишоара
Лил Славия Прага
Дженуа Валенсия
Апоел Тел Авив Хамбургер
Рапид Виена Селтик
Бенфика АЕК Атина
1 / 16 финали 16-18.02.2010 и 23-25.02.2010 – Нагоре ↑
Евертън 2-1 / 0-3 Спортинг Лисабон
Херта Берлин 1-1 / 0-4 Бенфика
Атл. Мадрид 1-1 / 2-1 Галатасайрай
Аякс 1-2 / 0-0 Ювентус
Клуб Брюж 1-0 / 0-3 Валенсия
Рубинт Казан 3-0 / 0-0 Апоел Тел Авив
Виляреал 2-2 / 1-4 Волфсбург
Стандарт Лиеж 3-2 / 0-0 Залцбург
Твенте 1-0 / 1-4 Вердер
Лил 2-1 / 1-1 Фенербахче
Атл. Билбао 1-1 / 0-4 Андерлехт
ФК Копенхаген 1-3 / 1-3 Марсилия
Панатинайкос 3-2 / 3-2 Рома
Фулъм 2-1 / 1-1 Шахтьор Донецк
Ливърпул 1-0 / 3-1 Urziceni
Хамбургер 1-0 / 2-3 ПСВ Айндховен
Осминафинали 11.03.2010 и 18.03.2010 – Нагоре ↑
Атл. Мадрид 0-0 / 2-2 Спортинг Лисабон
Бенфика 1-1 / 2-1 Марсилия
Хамбургер 3-1 / 3-4 Андерлехт
Ювентус 3-1 / 1-4 Фулъм
Лил 1-0 / 0-3 Ливърпул
Панатинайкост 1-3 / 0-1 Стандарт Лиеж
Рубин Казан 1-1 / 1-2 Волфсбург
Валенсия 1-1 / 4-4 Вердер
Четвъртфинали 01.04.2010 и 08.04.2010 – Нагоре ↑
Фулъм 2-1 / 1-0 Волфсбург
Хамбургер 2-1 / 3-1 Стандарт
Валенсия 2-2 / 0-0 Атлетико Мадрид
Бенфика 2-1 / 1-4 Ливърпул
Полуфинали 22.04.2010 и 29.04.2010 – Нагоре ↑
Атл. Мадрид Ливърпул
Хамбургер Фулъм
Финал 12 Май 2010 в Хамбург – Нагоре ↑

Публикувано на 1 September, 2009, от Станислав Колев
Категория :
Харесва ти това, което четеш ? Можеш да се абонираш, чрез RSS или безплатен бюлетин по e-mail !

4 Коментара за “Програма Лига Европа”

#1 Миланов на 21 September, 2009 в 3:43 pm

ЦСКА Ще намери себе си тази година в турнира Лига Европа с този състав трудно някой можу да им се противопостави,,,Поклон пред Любо за състава,който сътвори (bow)

#2 stanimir bon4ev на 25 September, 2009 в 10:09 am

С тези млади момчета ни чакат големи успехи ! А колкото до Любо той е близо до техните години и вярвам, че ще мотивира отбора! Сега ни чака победа над рома, а той знае как да го постигне. Късмет ЦСКА-ри !!! С вас сме.

#3 Petar Georgiev на 23 November, 2009 в 10:08 pm

Чорбетата нищо няма да направите и тоя път пак ще ви смачкат ако ще златен да ви е треньора лекето си е леке и трудно се маха затова нямате място в А група просто мишки като вас не го заслужават :) Благодаря

#4 neron на 26 November, 2009 в 1:31 pm

Ако уважавате себе си (и не само), не приемайте коментари на латиница!
( Тук е България, йес,йес,йес,йес,йес!)




Свързани статии :
    Няма нищо свързано с темата
Предишна статия/прогноза : Следващата статия/прогноза : Тотнъм – Бирмингам Букмейкърски новини през Август
Последни прогнози
  • Шалке – Байерн Мюнхен | Бундеслига | Вторник | 21:30
  • Челси – Арсенал | Премиършип | Неделя | 15:30
  • Хъдърсфийлд – Лестър | Примиършип | Събота | 17:00
  • Тотнъм – Борусия Дортмунд | Шампионска Лига | Сряда | 21:45
  • Барселона – Ювентус | Шампионска Лига | Вторник | 21:45
  • Полезни ресурси Prognozi.com Актуални прогнози В момента няма актуални прогнози