Лига Европа Програма

Лига Европа ПрограмаИдват плейофите на Лига Европа в които участват три български тима – Левски, ЦСКА и Литекс. Първите мачове са на 19 Август, а реваншите седмица по-късно на 26 Август. По-надолу ще намерите пълната програма за Лига Европа. Когато започне груповата фаза (на 16 Септември) ще намерите и ексел файл с програмата. От тук бихте могли да изтеглите програмата за груповата фаза в Лига Европа в ексел формат : Лига Европа Програма 2010 – 2011 (.xls)


Ето програмата по дати :



  • от 17 Февруари до 24 Февруари 2011 | 1/16-финали
  • от 10 Март до 17 Март 2011 | Осминафинали
  • от 7 до 14 Април 2011 | Четвъртфинали
  • от 28 Април до 05 Май 2011 | Полуфинали
  • 18 Май 2011 | Финал

Кръговете отблезяни с :

  • Червено – са вече изиграни
  • Зелено – се играят
  • Черно – ще се играят
Дата Гр Домакин Резултат Гост
16 септември 2010 A Залцбург Манчестър Сити
16 септември 2010 A Ювентус Лех Познан
16 септември 2010 B Арис Атлетико Мадрид
16 септември 2010 B Леверкузен Розенборг
16 септември 2010 C Лил Спортинг
16 септември 2010 C Левски Гент
16 септември 2010 D Динамо Загреб Виляреал
16 септември 2010 D Брюж ПАОК
16 септември 2010 E АЗ Алкмар Шериф
16 септември 2010 E Динамо Киев БАТЕ Борисов
16 септември 2010 F Спарта Прага Палермо
16 септември 2010 F Лозана Спорт ЦСКА Москва
16 септември 2010 G Андерлехт Зенит
16 септември 2010 G АЕК Хайдук Сплит
16 септември 2010 H Щутгарт Йънг Бойс
16 септември 2010 H Хетафе Одензе
16 септември 2010 I Дебрецен Металист
16 септември 2010 I ПСВ Айндхове Сампдория
16 септември 2010 J Кърпати Лвов Дортмунд
16 септември 2010 J Севиля П.С.Ж.
16 септември 2010 K Наполи Утрехт
16 септември 2010 K Ливърпъл Стяуа
16 септември 2010 L Бешикташ ЦСКА София
16 септември 2010 L Порто Рапид Виена
30 септември 2010 A Лех Познан Залцбург
30 септември 2010 A Манчестър Сити Ювентус
30 септември 2010 B Розенборг Арис
30 септември 2010 B Атлетико Мадрид Леверкузен
30 септември 2010 C Гент Лил
30 септември 2010 C Спортинг Левски
30 септември 2010 D ПАОК Динамо Загреб
30 септември 2010 D Виляреал Брюж
30 септември 2010 E БАТЕ Борисов АЗ Алкмар
30 септември 2010 E Шериф Динамо Киев
30 септември 2010 F ЦСКА Москва Спарта Прага
30 септември 2010 F Палермо Лозана Спорт
30 септември 2010 G Хайдук Сплит Андерлехт
30 септември 2010 G Зенит АЕК
30 септември 2010 H Одензе Щутгарт
30 септември 2010 H Йънг Бойс Хетафе
30 септември 2010 I Сампдория Дебрецен
30 септември 2010 I Металист ПСВ Айндхове
30 септември 2010 J П.С.Ж. Кърпати Лвов
30 септември 2010 J Дортмунд Севиля
30 септември 2010 K Стяуа Наполи
30 септември 2010 K Утрехт Ливърпъл
30 септември 2010 L Рапид Виена Бешикташ
30 септември 2010 L ЦСКА София Порто
21 октомври 2010 A Манчестър Сити Лех Познан
21 октомври 2010 A Залцбург Ювентус
21 октомври 2010 B Атлетико Мадрид Розенборг
21 октомври 2010 B Арис Леверкузен
21 октомври 2010 C Спортинг Гент
21 октомври 2010 C Лил Левски
21 октомври 2010 D Виляреал ПАОК
21 октомври 2010 D Динамо Загреб Брюж
21 октомври 2010 E Шериф БАТЕ Борисов
21 октомври 2010 E АЗ Алкмар Динамо Киев
21 октомври 2010 F Палермо ЦСКА Москва
21 октомври 2010 F Спарта Прага Лозана Спорт
21 октомври 2010 G Зенит Хайдук Сплит
21 октомври 2010 G Андерлехт АЕК
21 октомври 2010 H Йънг Бойс Одензе
21 октомври 2010 H Щутгарт Хетафе
21 октомври 2010 I Металист Сампдория
21 октомври 2010 I Дебрецен ПСВ Айндхове
21 октомври 2010 J Дортмунд П.С.Ж.
21 октомври 2010 J Кърпати Лвов Севиля
21 октомври 2010 K Утрехт Стяуа
21 октомври 2010 K Наполи Ливърпъл
21 октомври 2010 L ЦСКА София Рапид Виена
21 октомври 2010 L Бешикташ Порто
04 ноември 2010 A Лех Познан Манчестър Сити
04 ноември 2010 A Ювентус Залцбург
04 ноември 2010 B Розенборг Атлетико Мадрид
04 ноември 2010 B Леверкузен Арис
04 ноември 2010 C Гент Спортинг
04 ноември 2010 C Левски Лил
04 ноември 2010 D ПАОК Виляреал
04 ноември 2010 D Брюж Динамо Загреб
04 ноември 2010 E БАТЕ Борисов Шериф
04 ноември 2010 E Динамо Киев АЗ Алкмар
04 ноември 2010 F ЦСКА Москва Палермо
04 ноември 2010 F Лозана Спорт Спарта Прага
04 ноември 2010 G Хайдук Сплит Зенит
04 ноември 2010 G АЕК Андерлехт
04 ноември 2010 H Одензе Йънг Бойс
04 ноември 2010 H Хетафе Щутгарт
04 ноември 2010 I Сампдория Металист
04 ноември 2010 I ПСВ Айндхове Дебрецен
04 ноември 2010 J П.С.Ж. Дортмунд
04 ноември 2010 J Севиля Кърпати Лвов
04 ноември 2010 K Стяуа Утрехт
04 ноември 2010 K Ливърпъл Наполи
04 ноември 2010 L Рапид Виена ЦСКА София
04 ноември 2010 L Порто Бешикташ
01 декември 2010 A Манчестър Сити Залцбург
01 декември 2010 A Лех Познан Ювентус
01 декември 2010 B Атлетико Мадрид Арис
01 декември 2010 B Розенборг Леверкузен
01 декември 2010 C Спортинг Лил
01 декември 2010 C Гент Левски
01 декември 2010 G Зенит Андерлехт
01 декември 2010 G Хайдук Сплит АЕК
01 декември 2010 H Йънг Бойс Щутгарт
01 декември 2010 H Одензе Хетафе
01 декември 2010 I Металист Дебрецен
01 декември 2010 I Сампдория ПСВ Айндхове
02 декември 2010 D Виляреал Динамо Загреб
02 декември 2010 D ПАОК Брюж
02 декември 2010 E Шериф АЗ Алкмар
02 декември 2010 E БАТЕ Борисов Динамо Киев
02 декември 2010 F ЦСКА Москва Лозана Спорт
02 декември 2010 F Палермо Спарта Прага
02 декември 2010 J Дортмунд Кърпати Лвов
02 декември 2010 J П.С.Ж. Севиля
02 декември 2010 K Утрехт Наполи
02 декември 2010 K Стяуа Ливърпъл
02 декември 2010 L ЦСКА София Бешикташ
02 декември 2010 L Рапид Виена Порто
15 декември 2010 D Динамо Загреб ПАОК
15 декември 2010 D Брюж Виляреал
15 декември 2010 E АЗ Алкмар БАТЕ Борисов
15 декември 2010 E Динамо Киев Шериф
15 декември 2010 F Спарта Прага ЦСКА Москва
15 декември 2010 F Лозана Спорт Палермо
15 декември 2010 J Кърпати Лвов П.С.Ж.
15 декември 2010 J Севиля Дортмунд
15 декември 2010 K Наполи Стяуа
15 декември 2010 K Ливърпъл Утрехт
15 декември 2010 L Бешикташ Рапид Виена
15 декември 2010 L Порто ЦСКА София
16 декември 2010 A Залцбург Лех Познан
16 декември 2010 A Ювентус Манчестър Сити
16 декември 2010 B Арис Розенборг
16 декември 2010 B Леверкузен Атлетико Мадрид
16 декември 2010 C Лил Гент
16 декември 2010 C Левски Спортинг
16 декември 2010 G Андерлехт Хайдук Сплит
16 декември 2010 G АЕК Зенит
16 декември 2010 H Щутгарт Одензе
16 декември 2010 H Хетафе Йънг Бойс
16 декември 2010 I Дебрецен Сампдория
16 декември 2010 I ПСВ Айндхове Металист
2010-08-19 – Нагоре
Арис Солун 1 – 0 Аустрия Виена
Бешикташ 2 – 0 ХИК Хелзинки
Васлуй 0 – 0 Лил
Сибир Новосибирск 1 – 0 ПСВ Айндховен
БАТЕ Борисов 3 – 0 Маритимо
Байер Леверкузен 3 – 0 Таврия
ПСЖ 2 – 0 Макаби Тел Авив
ЦСКА Москва 4 – 0 Анортозис
Рапид Виена 1 – 1 Астън Вила
Слован Братислава 0 – 1 Щутгарт
Днепър 0 – 1 Лех Познан
АИК 0 – 0 Левски
Омония 0 – 1 Металист Харков
ЦСКА 3 – 0 Дъ Ню Сейнтс
Одензе 2 – 1 Мъдъруел
Фейенорд 1 – 0 Гент
Стяуа 1 – 0 Грасхопър
Галатасарай 2 – 2 Карпати Лвов
Дебрецен 2 – 0 Литекс
Брюж 2 – 1 Динамо Минск
Генк 0 – 3 Порто
Лозана 1 – 1 Локомотив Москва
Палермо 3 – 0 Марибор
ПАОК 1 – 0 Фенербахче
Хайдук Сплит 4 – 1 Унирея
Ливърпул 1 – 0 Трабзонспор
Селтик 2 – 0 Утрехт
Тимишоара 0 – 1 Манчестър Сити
АЗ Алкмаар 2 – 0 Актобе
Дънди Юнайтед 0 – 1 АЕК
Дьор Ето 0 – 2 Динамо Загреб
Наполи 1 – 0 Елфсборг
Хетафе 1 – 0 Апоел
Борусия Дортмунд 4 – 0 Карабах
Щурм Грац 1 – 2 Ювентус
Спортинг Лисабон 0 – 2 Брьондби
Виляреал Днепър

2-ри плейофни мачове

2010-08-24 – Нагоре
Анортозис 19:00 ЦСКА Москва
2010-08-26 – Нагоре
Актобе 19:00 АЗ Алкмаар
Динамо Минск 19:00 Брюж
Днепър 19:00 Виляреал
Карабах 19:00 Борусия Дортмунд
Локомотив Москва 19:00 Лозана
Маритимо 19:00 БАТЕ Борисов
ХИК Хелзинки 19:45 Бешикташ
Апоел 20:00 Хетафе
Аустрия Виена 20:00 Арис Солун
Брьондби 20:00 Спортинг Лисабон
Металист Харков 20:00 Омония
Унирея 20:00 Хайдук Сплит
Грасхопър 20:30 Стяуа
Левски 20:30 АИК
Литекс 20:30 Дебрецен
ПСВ Айндховен 20:30 Сибир Новосибирск
Трабзонспор 20:30 Ливърпул
АЕК 21:00 Дънди Юнайтед
Гент 21:00 Фейенорд
Макаби Тел Авив 21:00 ПСЖ
Таврия 21:00 Байер Леверкузен
Щутгарт 21:00 Слован Братислава
Лех Познан 21:15 Днепър
Утрехт 21:30 Селтик
Дъ Ню Сейнтс 21:35 ЦСКА
Астън Вила 21:45 Рапид Виена
Елфсборг 21:45 Наполи
Карпати Лвов 21:45 Галатасарай
Лил 21:45 Васлуй
Манчестър Сити 21:45 Тимишоара
Марибор 21:45 Палермо
Мъдъруел 21:45 Одензе
Фенербахче 21:45 ПАОК
Ювентус 21:45 Щурм Грац
Динамо Загреб 22:15 Дьор Ето
Порто 22:30 Генк

Промени в програмата (примерно като началния час на ЦСКА срещу Дъ Ню Сейнтс) можете да проверите в официалния сайт на УЕФА тук : UEFA League Europe

П.С. Стартирахме нов портал конкретно за Лига Европа, който можете да видите тук : Лига Европа. В портала са включени последните новини, програма, резултати, голмайстори, подготвяме и игра и още много други неща.

Публикувано на 12 August, 2010, от Станислав Колев
Категория :
Нашият екип подкрепя изцяло отговорното залагане. Ако имаш съмнения за проблеми, може да направиш този тест (линк) и да прочетеш информацията по въпроса на Министерство на Здравеопазването (линк) и Gambling Therapy (линк). Всички материали в сайта са предназначени за лица над 18 години. С посещението си, Вие потвърждавате, че имате навършени 18 години

4 Коментара за “Лига Европа Програма”

#1 cvetan на 25 September, 2010 в 8:16 am

ЛЕВСКИ ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ОТ ГРУПИТЕ НА ЛИГА ЕВРОПА ДАН ОИ ЦСКА ДА ГО НАПРАВЯТ.КЪСМЕТ И НА ДВАТА ОТБОРА.

#2 mitaka на 28 September, 2010 в 3:19 pm

mn e dobra

#3 ПЕТЪР на 30 September, 2010 в 9:14 pm

ИМА ГРЕШКА В ПРОГРАМАТА ЗА ЛИГА ЕВРОПА /Лига Европа Програма 2010 – 2011 (.xls)/ – В КЛЕТКАТА ПОРТО-РАПИД ВИЕНА КАТО СЕ НАНЕСЕ 3:0 , НЕ СЕ ОТРАЗЯВА В ГОЛОВАТА РАЗЛИКА НА РАПИД.
ЗАЩО ТАКА?

#4 Стефан Георгиев на 30 September, 2010 в 11:48 pm

Ще погледнем и ще го редактираме в най-кратки срокове. Благодаря ти че ни каза.




Свързани статии :
  • Програма – Ейре Висша лига от May 21, 2009
    И тук се включват едва след 13-тия кръг на първенството,но след програмата на футболното първенство ...
  • Шампионска Лига Формат от June 17, 2009
    Шампионска Лига 2009/2010 Нов Формат Най-престижното клубно първенство в Европа ще претърпи някои се...
  • Жребий Шампионска Лига | Групова фаза 2010 – 2011 от August 26, 2010
    Днес ще се тегли жребият за груповата фаза в Шампионска лига за сезон 2010 - 2011. Жребият започва в...
  • Кратка история на футбола от July 16, 2008
    1848 – Първите футболни правила са съставени в Университета Кеймбридж 1863 – Основана е Английската ...
  • Лига Европа от June 18, 2009
    Лига Европа Формат Както вече писахме, Шампионската Лига ще претърпи известни промени през сезон 200...
Предишна статия/прогноза : Следващата статия/прогноза : А Група Класиране 2010 – 2011 Тотнъм – Ман Сити | Събота | 14.08.2010 | 14:45
Последни прогнози
  • Ливърпул – У.Б.А. | Премиършип | Сряда | 22:00
  • Манчестър Юнайтед – Манчестър Сити | Премиършип | Неделя | 18:30
  • Хофенхайм – Лудогорец Разград | Лига Европа | Група C | Четвъртък | 20:00
  • Реал Мадрид – Борусия Дортмунд | Шампионска Лига | Група H | Сряда | 21:45
  • Байерн Мюнхен – ПСЖ | Шампионска Лига | Група В | Вторник | 21:45
  • Полезни ресурси Prognozi.com Хазарт и хазартна зависимост Gambling Therapy Актуални прогнози В момента няма актуални прогнози