Прогнози за Неделя 18.06.2008
Публикувано на 17 май, 2008 | от Николай Тодоров
Аякс - Твенте
Холандия плейофи
15:30
В предният кръг Твенте успяха да победят Аякс с 2-1 и в този реванш ще бъде решено кой отбор ще продължи в последната фаза от квалификациите за Шампионската Лига (финала, където най-вероятен съперник ще бъде НЕК). В този мач и двата отбора излизат със страхотна статистика - Твенте нямат загубен мач от 16 февруари, като имат 10 победи в 12 мача и влизат с преднина от 1 гол в този мач. От друга страна Аякс са в прекрасна форма от края на сезона и спечелиха последни си 6 мача (с изключение на този срещу Твенте). Аякс също и в последните 2 сезона участваха в плейофи за класиране в Шампионската Лига, като и двата сезона успяха да се класират. За да направят същотото и този сезон им е необходима задължителна победа тук.
Мотивацията и в двата отбора е изключително висока, като и двата отбора осъзнават колко висок е залога в този мач. От щаба на Твенте съобщиха, че ще се опитат да се противопоставят максимално на Аякс и ще се раздадът на терена.
От друга стана Аякс осъзнават, че този мач е един от мачовете на сезона им и ще трябва да го спечелят на всяка цена - а в последните си 8 домакински мача те бяха безупречни, като в 7 от тях победиха с 2 или повече гола разлика. Особено мотивиран е и Хунтелар, за който от противниковият отбор имаше много негативни изказания и той е готов да ги опровергае. Заедно с Перез, Суарез и компания, мисля че ще могат да спечелят мача.
Прогноза
Победа за Аякс при коефициент 1.4 от Bet365 с 9/10 единици залог.
Катаня - Рома
Серия А
16:00
Изключително интересен мач - домаките се борят за оцеляване, а госитите ще се опитат да спечелят титлата (при положение, че изоставаха с 11! точки от Интер). Поради късният гол на Дел Пиеро в предната среща, бъдещето на Катаня все още е неизвестно и те ще опитат да направят всичко, което е необходимо за да вземат някакви точки и да се опитат да се спасят от изпадане.
От друга страна мотивацията в лагера на Рома е повече от голяма - след като стопиха такава разлика им остана само 1 последна крачка - да вземат 3-те точки тук и да се надяват Парма да успее да спечели нещо срещу Интер (дори и равенство устройва Рома). Рома добре познават своя съперник, като изиграха доста мачове срещу него този сезон, което може само да им помогне. Освен това в края на сезона те се намират и в много добра форма, която им помогна да настигнат Интер.
Новини около съставите
Катаня - отборът ще бъде без Маскара и Спинези
Рома - на разположение на Спалети няма да бъдат Тоти и Тадей
Предполагаеми отбори
Катаня - Bizzarri; Silvestri, Stovini, Terlizzi, Sabato; Biagianti, Baiocco, Tedesco, Vargas; Colucci, Martinez
Рома - Doni; Panucci, Juan, Tonetto, Mexes; De Rossi, Pizarro Aquilani, Perrotta, Mancini; Vucinic
Ститистика : Генерална таблица, Таблица гост, Таблица домакин
Прогноза
Мисля си, че Рома просто ще се окажат прекалено силни за Катаня, като се има предвид мотивацията и ситуацията около мача. Моята прогноза е победа за Рома при коефициент 1.61 от Bet365 с 7/10 единици залог.
Успех каквото и да залагате!
- Фиорентина - Рома от април 24, 2009
Фиорентина - Рома Серия А 21:30 Може би най-итересният мача от този рунд в италианската серия А - и ... - Аталанта - Рома от февруари 15, 2009
Аталанта - Рома Серия А 16:30 Един от най-интересните мачове този кръг в Серия А. И двата отбора им... - Дженоа - Катаня от януари 25, 2009
Дженоа - Катаня Домакините продължават своята отлична форма в първенството от преди паузата като пос... - Каляри - Аталанта от февруари 8, 2009
Каляри - Аталанта Серия А 16:00 Интересен двубой предстои между тези два състава тук, макар и на пръ... - Реджина - Парма от април 26, 2008
Италия Сериа А 27/04/2008 16:00 Реджина Отборът претърпя тежка, но донякъде очаквана загуба, последн... - Виляреал - Хетафе от май 4, 2008
Испания Примера 04-05-2008 18:00 Виляреал Всички в лагера на "Жълтата подвоница" са доволни от става...
Коментари
Остави коментар







(12 гласа, средно: 3,67 от общо 5)