Пекин 2008 – Програма

Програма Пекин 2008Това е програмата за Олимпийски игри в Пекин през 2008 година по футбол. Структурата е същата като за европейското. Четири групи с по четири отбора, всеки срещу всеки по веднъж, като се класират първите два отбора от група, мачовете от груповата фаза са разпределени в три дена, като на ден ще има по 8 мача. От там нататък са преките елеминации, като накрая освен финал ще се играе и за бронзови медали. Неприятната новина е ранния час в който започват мачовете в Пекин (2008), но поне вторият кръг е в Неделя и финала е в Събота (но в 7 сутринта). Олимпиадата в Пекин 2008 ще се излъчва по БНТ (Програма), като все още не съм запознат дали ще дават мачовете и ако ги дават кои точно, но преди началото ще добавя нужната информация.

Програмата в удобен формат (часовете във файловете са по Китайско време) : Doc, Docx, Xls, Xlsx

Група А Група B Група C Група D
Сърбия САЩ Белгия Италия
Аржентина Нигерия Нова Зеландия Камерун
Австралия Япония Бразилия Хондурас
Кот д`Ивоар Холандия Китай Република Корея

Това е прорамата за мъжкия турнир, женския нарочно съм го подминал.

8/7/08 12:00 – Четвъртък
Австралия – Сърбия – Шанхай – Група A
Япония – САЩ – Тиендзин – Група B
Бразилия – Белгия – Шенян – Група C
Хондурас – Италия – Цинхуандао – Група D
8/7/08 14:45 – Четвъртък
Кот д`Ивоар – Аржентина – Шанхай – Група A
Холандия – Нигерия – Тиендзин – Група B
Китай – Нова Зеландия – Шенян – Група C
Република Корея – Камерун – Цинхуандао – Група D
8/10/08 12:00 – Неделя
Аржентина – Австралия – Шанхай – Група A
Нигерия – Япония – Тиендзин – Група B
Нова Зеландия – Бразилия – Шенян – Група C
Камерун – Хондурас – Цинхуандао – Група D
8/10/08 14:45 – Неделя
Сърбия – Кот д`Ивоар – Шанхай – Група A
САЩ – Холандия – Тиендзин – Група B
Белгия – Китай – Шенян – Група C
Италия – Република Корея – Цинхуандао – Група D
8/13/08 12:00 – Сряда
Холандия – Япония – Шенян – Група B
Нигерия – САЩ – Пекин – Група B
Република Корея – Хондурас – Шанхай – Група D
Камерун – Италия – Тиендзин – Група D
8/13/08 14:45 – Сряда
Кот д`Ивоар – Австралия – Тиендзин – Група A
Аржентина – Сърбия – Пекин – Група A
Китай – Бразилия – Цинхуандао – Група C
Нова Зеландия – Белгия – Шанхай – Група C
8/16/08 13:00 – Събота
Мач 25 Победител Група C – Втори от Група D – Шенян – Четвъртфинали
Мач 26 Победител Група D – Втори от Група C – Пекин – Четвъртфинали
Мач 27 Победител Група A – Втори от Група B – Шанхай – Четвъртфинали
Мач 28 Победител Група B – Втори от Група A – Цинхуандао – Четвъртфинали
8/19/08 13:00 – Вторник
Мач 29 Победител от Мач 26 – Победител Мач 28 – Шанхай – Полуфинали
Мач 30 Победител от Мач 25 – Победител Мач 27 – Пекин – Полуфинали
8/22/08 14:00 – Петък
Мач 31 Загубилия от Мач 29 – Загубилия от Мач 30 – Шанхай – Бронзови медали
8/23/08 07:00 – Събота
Мач 32 Победител от Мач 29 – Победител от Мач 30 – Пекин – Златни медали

Ето и графика за провеждането на директните елиминации : Директни елиминации Пекин 2008

Публикувано на 2 July, 2008, от Станислав Колев
Категория :
Етикети :
Харесва ти това, което четеш ? Можеш да се абонираш, чрез RSS или безплатен бюлетин по e-mail !

3 Коментара за “Пекин 2008 – Програма”

#1 Nikolay на 4 July, 2008 в 12:14 am

Само уточнявам, че това е мъжкия турнир, защото има и женски.

#2 Станислав Колев на 4 July, 2008 в 12:22 am

Прав си Ники, извинявам се за пропуска, ще го допълня

#3 Yordan на 28 July, 2008 в 4:35 pm

Това БГ време ли е или е Китайското ?




Свързани статии :
  • Коефициенти и тяхното преобразуване от May 7, 2008
    При регистрация в различни букмейкърски къщи, обикновено има поле в което да избере типа на коефицие...
  • Арсенал от July 5, 2008
    Адрес : Arsenal Football Club, 75 Drayton Park, Highbury, London Официална страница : Arsenal.com Ст...
Предишна статия/прогноза : Следващата статия/прогноза : Висша лига на Англия – Прякори Програма Пекин 2008 – Волейбол
Последни прогнози
  • ПСЖ – Байерн Мюнхен | Шампионска Лига | Група B |Сряда | 21:45
  • Борусия Дортмунд – Реал Мадрид | Шампионска Лига | Група H | Вторник | 21:45
  • Хановер – Кьолн | Бундеслига | Неделя | 16:30
  • Саутхямптън – Манчестър Юнайтед | Премиършип | Събота | 17:00
  • Шалке – Байерн Мюнхен | Бундеслига | Вторник | 21:30
  • Полезни ресурси Prognozi.com Актуални прогнози
  • Дортмунд - Реал Мадрид
  • П.С.Ж. - Байерн Мюнхен
  •