Каляри – Лече

Каляри - Лече - 15.02.2009

Каляри – Лече

Серия А

16:00

Каляри допуснаха първата си домакинска загуба от 10 мача насам! Доста добра серия, бих казал, за техният отбор. И както е нормално във футбола, когато отбор е във серия и допусне поражение, ще се опита да се реваншира в следващия мач, особено благоприятното тук е, че е на собствен терен.Загубата в предният кръг беше неочкавана за мен, не съм наблюдавал мача, но доколкото знам са играли добре, но нещата в мача не са се развили благоприятно за тях (особено заради факта, че са изиграли второто полувреме с човек по-малко). Сега, разбира се, е време за реванш. Каляри са добър домакински отбор и се намират във форма (показаха го с победата над Ювентус).

Лече от друга страна са до известна степен непостоянни в изявите си и могат да се окажат подходящ съперник за целите на домакините. Естествено могат да бъдат и костелив орех (така както се оказа срещу Фиорентина, когато победи с 1-2 като гости).

Контузени играчи

Каляри - Daniele Magliocchetti, Davide Biondini, Diego Lopez
Лече - Fabio Caserta, Andrea Esposito, Giuseppe Vives, Gianni Munari

Вероятни състави

Каляри (4-3-1-2) - Marchetti - Pisano, Bianco, Canini, Agostini - Fini, Conti, Parola - Cossu - Acquafresca, Jeda
Лече ( 4-3-1-2) - Benussi - Polenghi, Stendardo, Fabiano, Giuliatto - Edinho, Zanchetta, Ariatti - Giacomazzi - Castillo, Tiribocchi

Прогноза

Няма какво много да се каже за този мач. Моето мнение тук е, че Каляри ще успеят да пробият съперника и макар и трудно – да извоюват победата. Коефициента не е нищо особено, затова залогът ще е премерен.

Каляри -0,5 при коефициент 1.85 от Bet365 с 6/10 единици залог.

Успех каквото и да залагате!

Публикувано на 15 февруари, 2009, от Николай Тодоров
Харесва ти това, което четеш ? Можеш да се абонираш, чрез RSS или безплатен бюлетин по e-mail !

Коментирай първи за “Каляри – Лече”




Свързани статии :
  • Каляри – Аталанта от февруари 8, 2009
    Каляри - Аталанта Серия А 16:00 Интересен двубой предстои между тези два състава тук, макар и на пръ...
  • Фиорентина – Каляри от април 10, 2009
    Фиорентина - Каляри Серия А 16:00 Два отбора, който се доказаха до известна степен, но пък за сметка...
  • Серия А, 01.03 от февруари 28, 2009
    Серия А Неделя 01.03 16:00 Каляри - Торино Домакините се намират на добра позиция в класирането (7-м...
  • Фиорентина – Каляри от септември 12, 2009
    Фиорентина - Каляри Серия А 16:00 Вече минаха 2 рунда в италианската серия А и можем да направим час...
  • Палермо – Аталанта от януари 10, 2010
    Палермо - Аталанта Италия Серия А 16:00 Палермо се оказа доста костелив орех тази година за доста от...
  • Реал Мадрид – Севиля от март 5, 2010
    Реал Мадрид постигнаха страхотни резултати в последните 6 кръга, в резултат на което, вече има голям...
  • Челси – Уулвърхямптън от ноември 20, 2009
    Челси - Уулвърхямптън Англия Висша Лига 17:00 Челси посрещат отчаяният състав на Уулвс с цел да затв...
  • Атл. Билбао – Севиля от септември 25, 2009
    Атлетик Билбао - Севиля Испания Примера 19:00 В първият мач от Примера този кръг тези два отбора се ...
Предишна статия/прогноза : Следващата статия/прогноза : Хановер – Щутгарт Аталанта – Рома
Футболни програми Програма Англия 2009 Програма България 2009 Програма Германия 09/10 Програма Испания 09/10 Програма Италия 09/10 Програма Лига Европа 09/10 Програма Франция 09/10 Програма Шампионска лига 09/10 Програма световно 2010 Последни статии
  • Жребий за 1/4 финали на Лига Европа
  • Жребий за 1/4 финали на Шампионска Лига
  • Нюкасъл – Скънторп
  • Маями Хийт – Сан Антонио Спърс
  • Бостън Селтикс – Детройт Пистънс
  • Актуални прогнози
  • Бордо - Олимпиакос